Seyahat Danışmanlığı

Seyahat Danışmanlığı

Bana göre seyahatleri planlamak ve bütçe çıkartmak seyahat etmek kadar eğlenceli. Çünkü o seyahati planlarken yaşadığımız heyecan ile mutluluğumuz artıyor. En iyi geziler kesinlikle önceden planlanmış olanlardır. Çünkü maddi açıdan bir çok ürünü planladığınız için son dakika harcamalarıyla karşılaşmaz ve nereye ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz. Buna en iyi örnek ulaşımdır. Uçak biletini önceden almak, seyahate gitmeden bilet parasının 1-2 taksidini ödemek seyahatiniz sırasında sizlere ekonomik anlamda rahatlatacaktır. Ayrıca kimse A şehrinden B şehrine 10 Euro’ya gitmek varken 20 Euro’ya gitmek istemez. Plansız gezmek zaman ve para kaybıdır. 

Sizin için neler yapabilirim? 

  • Belirlediğiniz tarih aralığında en ucuz uçak biletini bulmak için araştırabilirim.
  • Genel anlamda tüm seyahatinizi planlayabilir, gezmeyi düşündüğünüz gün sayısı kadar özel bir dosya çıkartabilirim.
  • Sizin için fiyat/fayda dengesi en iyi olan konaklama seçeneğini bulabilirim.
  • Gideceğiniz şehirdeki ulaşım alternatiflerini araştırabilir ve sizin için en ucuz ulaşım türünü bulabilirim.
  • Birden fazla şehir gezmek istiyorsanız iki şehir arasındaki size göre en iyi ulaşım yolunu bulabilirim.
  • Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği için şehrin en iyi mekanlarını araştırabilir ve öneri listesi hazırlayabilirim.
  • Şehrin en iyi lezzet noktalarını(Roma’da dondurma vb.) araştırabilir, yemek aralarında denemeniz gereken lezzetleri en iyi yerde deneyimlemenizi sağlayabilirim.
  • Şehrin en güzel ve en iyi fotoğraf çekme noktalarını bulabilir ve gittiğinizde lokasyonu kolayca bulmanızı sağlayabilirim.

Seyahat Danışmanlığı

Ücretlendirme

Her hizmetin kendine özel fiyatlandırması bulunuyor. Bu yüzden standart bir fiyat vermek yerine iletişime geçip, karışıklı konuştuktan sonra size uygun olan paketi sunabilirim.

İletişim

Merak ettikleriniz, kafanıza takılan sorular ve bilgi almak için bana contact@kronikgezgin.com mail adresinden ulaşabilir veya Facebook sayfam üzerinden özel mesaj gönderebilirsiniz. Aynı gün geri dönüşüm garantisi vermekteyim. 🙂